Usin banner 700px

 

Võimalik on rajada aed terviklikult ühel aastal või mitme aasta jooksul järk-järgult, rajades kõige pealt nt eesaed ning tarbeaed ja järgnevatel aastatel muud aia osad. Nii on võimalik kulutusi jaotada vastavalt võimalustele. Samuti rajame ka üksikobjekte, kui Teil on soov rajada oma aeda nt kiviktaimala, tiik, tarbeaed või lihtsalt muru. Pakume omapoolse lahenduse, kuhu ja kuidas oleks võimalik soovitud objekt rajada, nii et see sobiks olemasoleva olukorra või kujundusega. Ükski soov ja töö ei ole teostamatu, vaja on vaid läbimõeldud lahendusi!

Hooldame Teie aedasid, et pakkuda Teile rohkem vaba aega ja rahulolu hästi hooldatud aiast. Rohime ja väetame istutusalasid, niidame muru, lõikame puid ja põõsaid, pügame hekke ja tõrjume taimehaigusi ning kahjureid. Pakume keskkonnasõbralikku hooldusteenust, kasutades kahjurite ja taimehaiguste tõrjeks looduslikke tõrjevahendeid!

Teeme hooajalisi koristustöid, katame taimi pakase ja päikese kahjustuste kaitseks, uuendame multškatteid ning puhastame kõnniteid ja pinnakatteid umbrohust. Aitame ka lumekoristamisel.

Teostame ühekordseid hooldustöid, nt lehtede riisumine, hekkide lõikus, muru niitmine, taimekahjurite tõrje või sõlmime püsilepingu Teie aia või haljasala hooldamiseks. Hooldame nii eraaedasid kui ka firmade haljasalasid.

Küsige hinnapakkumist!